Aiaväravad

Aiaväravate pakkujaid leiab turul mitmeid erinevas hinnaklassis. Värava valikul on oluline arvestada mitmeid nüansse, mis tagavad toote pikaajalisuse ja visuaalse ilu. Hansadoor OÜ aiaväravad on populaarsed üle Eesti ning sellel on oma põhjused. Miks see nii on, sellest on ka allpool juttu.
Esmalt võiks läbi mõelda oma soovid ning veenduda, kas saab kasutada liug- või tiibväravat. Liugvärava puhul on esimeseks mugavuseks asjaolu, et see ei nõua lahti käimiseks ruumi väravaesise pindala poolest ning on ülimalt töökindel tuule, lume ja pisemate otsasõitude või kangutamiste osas. Näiteks pole talvisel ajal kohest kohustust lund rookida, et värav lahti tuleks. Küll aga nõuab liugvärav oma ruumi piki aeda liikudes. Kui sellel teekonnal asub jalgvärav, siis võiks mõelda jalgvärava väljapoole avanemise peale.
Tiibvärav seevastu on küll odavam ja ei vaja piki aeda ruumi, aga rohkem hoolt nõudev ja kapriissem otsasõitude ja kangutamiste osas.

Alumiiniumist aiavärava eelised

Alumiiniumväravatel on mitu eelist. Alumiiniumist valmistatud väravad on kaalu poolest poole kergemad kui terasväravad. See teeb tiib- ja liugväravara avamise lihtsamaks nii käsitsi kui ka automaatikaga. Sellest ka rullikute ja automaatika poole pikem eluiga.
Alumiiniumist valmistatud värav on korrosioonikindel ning näeb aastakümneid väga hea välja. Lisaks on alumiiniumi ümbertöötlemise kulu kordades väiksem, kui terasel. See teeb alumiiniumist keskkonna suhtes väga säästliku materjali (low carbon aluminium). Ning viimasena ja mitte vähemtähtsana: tänu tsinkimiskulu ja logistika puudumisele on alumiiniumvärav Hansadooris peaaegu sama hinnaga, nagu terasväravgi!

Ruudustik, millel on 28 RAL-värviproovi. Igal proovil on unikaalne tähtnumbriline kood ja värvinimi, mis ulatub sinisest, rohelisest, hallist, pruunist, punasest ja aiaväravast kuni valge ja mustani.

Reguleeritavad rullikud

Reguleeritavad rullikud, mille peal värav jookseb, annavad võimaluse jätta väravale minimaalse lõtku. Kui oled tähele pannud, siis osade liugväravate nina vajub poole liikumise pealt alla. See probleem esineb väravate puhul, mille rullikud ei ole siinis reguleeritud, mistõttu pole värav stabiilne ning seeläbi amortiseerub toode kiiremini. Ebastabiilsus mõjub halvasti värava rullikutele, mis võivad ajapikku hakata raskelt käima. Lisaks kulub kiiremini mootori hammaslatt ja mootor ise.

Universaalne disain

Kui oled tähele pannud, siis osade liugväravate saba on kolmnurkne. Oleme teinud oma tootearenduses muudatuse ning valmistame liugväravad kogupikkuses neljakandilised.
See tagab väravale käelisuse universaalsuse, ehk väravat on võimalik panna tööle mõlemat pidi. Lisaks on taas tegemist nüansiga, mis parandab kogu konstruktsiooni tugevust ja seeläbi pikendab ka eluiga.

Kohalik tootmine

Hansadoori tootmine asub Sauel aastast 1999. Eestis toodetud väravad valmistatakse kliendi soovile vastavalt ning silmas pidades kohalike ilmastikuolusid. Lisaks on kohaliku tootmise tõttu toote valmimise aeg oluliselt lühem.  Oleme rõõmustanud oma toodete kvaliteedi ja hinnaga paljusid kliente üle terve Eesti. Pikaajaline kogemus ja põhjalikkus aiaväravate valmistamise juures on midagi, miks Te oma toote Hansadoorist tellida võiksite. Küsige pakkumist ja Te üllatute positiivselt!