AVASTA VÄRAV LAIA MAAILMA

 

 

 

 

MILLINE AIAVÄRAV VALIDA?

Aiaväravad ehitatakse nii kergest ja lihtsasti paigaldatavast alumiiniumist kui ka tsingitud terasest. Alumiiniumi puhul on pinnatöötlus oluliselt lihtsam ja dekoratiivsem. Aiavärava valimisel tuleb hoolega mõelda, millist väravat võimaldab asukoht ja ümbritsevad piirangud ja takistused kasutada. Kas tiibvärava avanemist takistab värava esist läbiv sõidutee või jalgtee? Kas liugvärava avanemist takistavad küljel asetsevad puud, maja või kinnistupiir? Tiibvärav vajab väljapoole avanemiseks eesruumi ja sissepoole avanedes aiapoolset ruumi. Liugvärav vajab küljele avanemiseks küljeruumi ning on meie lumerohketesoludes töökindlam lahendus. Jalgvärav ei taksita üldjuhul kuidagi liiklust ega pole muret muude takistustega. Jalgvärava saab tellida nii eraldi kui ka komplektis tiib- või liguväravaga.

MILLINE VÄRAV VALIDA?
MILLINE VÄRAV VALIDA?
aiaväravad

LIUGVÄRAV

Liugvärav avaneb küljele liikudes paralleelselt aiaga ning on töökindel lahendus kui värava avanemiseks on küljele liikumiseks piisav ruum olemas. Liugväravat ei sega ka suur lumi ega tuul. Liugvärav valmistatakse rätsepatööna tellija mõõtude alusel. Raami materjaliks on kerge ja roostevaba alumiinium või roostevaba tsingitud teras. Värava raam värvitakse vastavalt soovitud tooni RAL-värvikoodide alusel. Lisaks tasub tellida ka automaatika ja jalgvärav. Vajadusel aitame paigaldada ka väravapostid ja vundamendi. Liugvärava täidisteks on metallvardad 20x20mm, puitlaudis, 2D või 3D võrk, profiilplekk, erilahendusena puiduimitatsiooniga paneel.

Mõõdud:
Liugvärav kuni 8000 mm (laius) x 2000 mm (kõrgus)
Kahepoolse liugvärava mõõdud: kuni 16000 mm (laius) x 3000 mm (kõrgus)

Materjal: alumiiniumist või  terasest raam

Pinnakate:
Alumiinium – pulbervärv RAL-kaardi alusel,
Teras – kuumtsink + pulbervärv RAL-kaardi alusel

Liugvärava täidis:
Varbtäidis 20x20mm
Puitlaudis
2D või 3D võrk
Profiilplekk
Puiduimitatsiooniga paneel (erilahendus)

Lisad: automaatika, jalgvärav

Teenused: liugvärava ja automaatika paigaldus, hooldus. Aiapostide paigaldus  ja betoneerimine

Liugväravate ehitus:
– alumiiniumist või terasest värava raam
– vundamendile paigaldatav metallalus, seina paksus 5 mm
– metallalusel: tugipost, rullikute augud, mootori kinnituskoht
– laudisega värava raamil tugevdusdiagonaalid
– värava rullikud on testitud 100000-le avamistsüklile
– kinnitusvahendid komplektis
– automaatika valmidus
– lihtne paigaldada

 

aiaväravad

TIIBVÄRAV

Tiibvärav avaneb sisse-, väljapoole või risti. See on hea lahendus kui liugvärava jaoks pole külgedel ruumi. Tiibvärav valmistatakse rätsepatööna tellija mõõtude alusel. Raami materjaliks on kerge ja roostevaba alumiinium või roostevaba tsingitud teras. Värava raam värvitakse vastavalt soovitud tooni RAL-värvikoodide alusel. Tiibvärava täidisteks on metallvardad 20x20mm, puitlaudis, 2D või 3D võrk. Lisaks tasub tellida ka automaatika ja jalgvärav. Vajadusel aitame paigaldada ka väravapostid ja vundamendi.

Mõõdud:
Tiibvärav kuni 5000 mm (laius) x 2000 mm (kõrgus)

Materjal: alumiiniumist või  terasest raam

Pinnakate:
Alumiinium – pulbervärv RAL-kaardi alusel,
Teras – kuumtsink + pulbervärv RAL-kaardi alusel

Tiibvärava täidis:
Varbtäidis 20x20mm
Puitlaudis
2D või 3D võrk

Lisad: automaatika, jalgvärav

Teenused: tiibvärava ja automaatika paigaldus, hooldus. Aiapostide paigaldus  ja betoneerimine

Tiibväravate ehitus:
– nelikanttorust 60 x 40mm raam
– materjaliks alumiinium või teras
– reguleeritavad hinged kivi – või metallpostile kinnitamiseks
– raamil põõn automaatika kinnitamiseks
– nelikanttorust väravapostid kas 80×80 x3 mm või 100x100x3 mm
– erinevad täidise võimalused
– automaatika valmidus

 

 

 

tiibvärav

JALGVÄRAV

Autovärava tüübist sõltumata on jalgvärav aia üks põhilisemaid osasid. Valmistame ja soovi korral paigaldame jalgväravaid koos liug – ja tiibväravatega.

Jalgväravad koostatakse kas alumiinium – või terasnelikanttorust 60 x 40 x 2 mm.

Hinged on reguleeritavad ja sobivad erinevatele kivi – ning metallpostidele.

Pakume jalgvärava lukustamist Eurolukuga, aga eritellimusena saab ka teisi lahendusi.

 

 

 

MUGAVUS JA OHUTUS
MUGAVUS JA OHUTUS

Alusta igat päeva kiirelt ja mugavalt!

Läbipääsusüsteemid muudavad Sinu elu mugavaks ja kiireks ning kodu turvaliseks ja kindlaks. Mugavalt puldist avamisest kuni mobiili äpiga avamiseni. Turvalisus võtmega lukustamisest kuni koodboksi ja sõrmejäljelugejani.

Uuri lähemalt klõpsates vastaval ikoonil.

 

Ohutus hinna sees! 
– Fotosilmad märkavad ja vilkur hoiatab.

Aiavärava avanemisel või sulgumisel annab vilkur sellest märku. Aiaväravatega kaasneb oht, et nende sulgemisel asetseb nende vahel veel sõiduk või mõni inimene. Aiaväravate komplekti kuuluvad fotosilmad, mis hoiavad nii sinu tervist kui vara. Fotokiired jälgivad väravate vahelist ala külgedelt infrapunakiirte abil, millega tuvastatakse värava liikumise ajal vaatevälja sattunud objekt ja seejärel antakse käsk mootorile, mis seiskab värava liikumise.

 

VAATA GALERIID!
AIAVÄRAVATE GALERII

KÜSI HINNAPAKKUMIST!

Küsi nõu meie spetsialistidelt saates alloleva päringuvormi ning me leiame Teile parima praktilise lahenduse parima hinnaga!

 

 VAATA JA PRINDI MÕÕTMISLEHT! 

Värava hinnapäring

Täitmiseks kohustuslikud on ainult kontaktinfo väljad, et saaksime Teiega ühendust võtta. Kui soovite kohe saada täpsemat kalkulatsiooni, siis täitke nii palju kui oskate! Kui kahtlete oma vormi täitmisoskustes, siis saatke palun lihtmeil aadressil info@hansadoor.ee ja me vastame esimesel võimalusel.
 • Aiavärava info

 • Liugvärav liigub ava kõrvale piki aeda (seega ei võta hoovis ruumi, aga vajab piki aeda ruumi~1,5xava, on tiibväravast kallim, aga oluliselt töökindlam ja hooldusvabam). Tiibvärav vajab avanemise suunas hoovis ruumi (on liugväravast odavam, vajab külmakerke suhtes kindlaid poste, on otsasõidu suhtes tundlikum ja vajab rohkem hooldust)
 • Värav laiusega kuni 5,5 m on soodsam. Värav laiusega üle 5,5 m on suurema siini ja rullikutega allservas.
 • Värvimine pulbervärviga võib lisada hinnale 100-300 EUR sõltuvalt värava suurusest ja detailide keerukusest. Värvimata värav on hõbedase kattega 100% korrosioonikindel (Zn/Al).
 • Kirjelda, mida sooviksid värava katteks.
 • Jalgvärava puudumine ei ole automaatikaga värava puhul probleem, sest automaatikal on olemas ka jalgvärava funktsioon. St. liug- või tiibvärav avaneb ettemääratud laiuse jagu ja vajadusel saab panna sulguma pärast ava läbimist.
 • Automatika säästab väravat kulumisest olulisel määral. GSM - lahendus on mõistlik siis, kui on plaanis avada ainult väravat. Kui aga on plaanis avada lisaks väravatele ka teisi seadmeid (näit. ust, markiise, juhtida valgustust), siis on soovitav kasutada nutikat lahendust.
 • Siin võid kirjeldada lisasoove
 • Lihtsalt lohista failid siia aknasse. Sobivad formaadid on: jpg, gif, png, pdf. Mahupiirang on 2Gb. Kui ei õnnestu, võid failid saata eraldi info@hansadoor.ee ja me aitame vajadused selgitada.
  Drop files here or
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Muretult ja kiirelt järelmaksuga!

Soovi korral on abiks järelmaks, mis muudab unistuste aiavärava või garaažiukse alati taskukohaseks. Meie partneri ESTO järelmaksuga saad jupitada osamaksed nii, nagu sulle mugavam on. Krediidialase vastuse saab kiiresti ja dokumentide sobivusel on edasine protsess väga sujuv ja valutu. Järelmaksu taotlemiseks võta ühendust Esto või hansadoori esindajaga. Tutvu tingimustega siin.

 

Menüü