Pakutavad teenused

REMONT Garaažiuste, tööstususte ja aiaväravate hooldus ja remont. Kuna oleme paigaldanud tooteid juba aastast 1999, siis vanemate toodete puhul võib komplektsus ja mootori tüüp varieeruda. Et võimalikult efektiivselt remonti pakkuda, siis oleks vajalik eelnevalt saata pilt tootest või selle etiketist. Ühtlasi vaba tekstina kirjelda, mida toode teeb / või ei tee. Garantii korral lisa ostu tõendav dokument. Saada see meile info(@)hansadoor.ee

MÕÕDISTAMINE
Juhul kui toode koos paigaldusega tellitakse meie käest, siis objektiga tutvumine, mõõtmine, lahenduste pakkumine on üldjuhul hinna sees. Juhul, kui soovid lihtsalt ehitusetapis konsultatsiooni või infot, siis see on väikese tasu eest.
PAIGALDUS Paigalduse eeltöö ja kinnitusvahendite valiku teeme meie poolt vastavalt avale, Isepaigalduse puhul valib klient ise paigaldustarvikud vastavalt ava materjalile. Üldjuhul düüblitega kruvid on kaasas, aga ava iseärasusi peab siiski arvestama (näit. kergblokk, kips vms. vajavad nö. ehitaja kinnitusvahendite kasti)