tõstuks

Tõstetav uks on
parim valik põhjamaa kliimas!

 

 

 

 

 

 

Hansadoor on enam kui 20 aasta jooksul testinud erinevaid garaažiukse ja automaatika mudeleid ning võib kindel olla, et pakume eramu omanikule kõige kliendisõbralikumat lahendust. Uksed ja automaatika on testitud põhjamaade kliimas. Oma õhuniiskuse ja temperatuuride kõikumise poolest on see nõudlik piirkond ja selles osas on meil palju kogemusi. Ukse  või aiavärava kasutamine peab olema muretu, mitte pakkuma võimalust probleemidega ikka ja jälle tegeleda.

Meie garaažiukse eeliseks on see, et see avaneb liigendatud paneelidena lae alla ning võtab vähe ruumi ukse ees ja taga. Seda saab kergelt avada iga pereliige. Ukse soojustatud paneel on ilmastikukindel ja aitab energiat säästa. Uks liigub vaikselt mööda siine lae alla ning selle avamist ei sega kõva tuul ega talvine lumi.

Garaažiust valima asudes mõtle enne, millise kujundusega ust Sul vaja läheb? Kas soovid modernsele stiilile vastavat siledat ust, või kordumatu lahendusena eksklusiivsemat laserkujunditega ust? Või hoopiski maalähedast puiduimitatsiooniga ust või miljööväärtusliku keskkonna jaoks sobivat retrostiilis ust, millel on ülaltoodud tõstetava ukse eelised? Kõiki lahendusi pakume ja pakkumine on vaid ühe e-kirja kaugusel (saada päring info@hansadoor.ee).

 

 

 

 

AKNAD, UKSED JA DISAIN
AKNAD, KÄIGUUKSED JA DISAINIELEMENDID

Praktiline käiguuks!

Saad hõlpsasti käia käiguukse abil garaažist nagu kuuristki asju võtmas. Ei teki pidevat vajadust garaažiukse tervikuna avamiseks. Käiguust kasutades väldid sooja korraga kadumist, aga samas vähendab garaažiukse soojapidavust. Üleastutav lävepakk on konstruktsiooniliselt tugevam ning uks on jää ja lume suhtes vähem pretensioonikas. Madal lävepakk on aga mugavam ja lihtsam kasutada.

Valgusküllased ja stiilsed aknad!

Aknad annavad loomulikku valgust ja garaažiuksele stiilselt erilise välimuse. Aknaid jagub igale maitsele ja sobima erinevate arhitektuuriliste lahendustega. Plastikaknaid kasutatakse enamjaolt tööstuslike uste puhul, kuid sobivad ka väga hästi kodugaraažile. Eksklusiivsed RSTV terasest aknad on visuaalselt efektsemad ning klaas on tugevam ja kvaliteetsem.

Disainiuksed

Anna garaažiuksele eriline välimus roostevabast terasest kujunduselementide ja akendega. Hansadoor pakub väga laia valikut erinevate kujundite ja asetustega dekoratiivsetest elementidest, mida saab kasutada garaažiukse omanäolisemaks muutmiseks. Garaažiukse disaini saab ühildada ka välisuksega. Erinevate valmiskujundustega saad tutvuda pannes kokku oma unistuste garaažiukse päringuvormis disainielementide all.

 

VAATA GALERIID
TÕSTUSTE GALERII
  • Lohista fail siia ( jpg, gif, png, pdf, Max 2Gb)

TÕSTUSTE GALERII

Menüü