Garaažiuksed

Garaažiukse (tõstukse) eeliseks on sujuv liikumine lae alla ning ühtlasi võtab see vähe ruumi ukse ees ja taga. Vedrudega tasakaalustatud ust saab kergelt avada iga pereliige. Ukse soojustatud paneel ja tihendid on ilmastikukindlad ning energiasäästlikud. Garaažiuks liigub vaikselt mööda siine lae alla ning selle avamist ei sega kõva tuul ega talvine lumi. See uks on eelistatuim variant põhjamaades.

Garaažiust valima asudes mõtle, millise kujundusega ust Sul vaja läheb? Kas soovid modernsele stiilile kohast siledat paneeli või kordumatu lahendusena laserkujunditega ust? Soovid maalähedast puiduimitatsiooniga ust või hoopis miljööväärtusliku keskkonna jaoks sobivat retrostiilis garaažiust? Kõigil on ülaltoodud tõstetava ukse eelised, Mugavust armastavale inimesele saame pakkuda laia valikut automaatikat, mida saab avada seinanupust, puldist või hoopiski äpi abil igast maailma punktist. Lisaks saad ühildada garaažiukse ja maja välisukse kujunduse, nagu kõrvaloleval pildil näha on.

Garaažiukse paneeli kihtide visuaal

Kuidas garaažiukse ava mõõta?

Garaažiukse hind sõltub tõsteviisist, ukse suurusest, valitud komponentidest ja teistest teguritest. Pärast päringu saamist teeme esialgse pakkumise või vajadusel võtab meie projektijuht teiega ühendust, et täpsustada üksikasju. Kui esialgne pakkumine sobib, siis vajadusel tuleme objektile, et olukorda hinnata ja täpsustada pakkumist ja vormistada tellimus. Kui soovite enne päringu saatmist nõu küsida, leiate meie projektijuhtide kontaktandmed siit.

Enne päringu saatmist, võtke mõõdulint ja pange kirja põhilised ukseava mõõdud:

L – Laius
K – Kõrgus
S – Sügavus
P – Parempoolne küljeruum (min. 100 mm)
V – Vasakpoolne küljeruum (min. 100 mm)
Ü – Ülaruum (silluse kõrgus)

Seda võiks teha mõne sentimeetrise täpsusega ja võimalusel päringule lisada ka seest üldvaates foto. Mõnesentimeetrine täpsus ei mõjuta hinda oluliselt, küll aga võimaldab meil teha hind võimalikult täpselt. Vaja oleks saada põhimõõdud, ukse toon ja meie paigaldusel ka objekti asukoht.
Kui maja on alles ehitamisel, siis võiks olla lisatud projekt, millel on näha need tulevased mõõdud.

Lisad

Tutvuge erinevate täiendavate funktsioonide ja täiustustega, et kohandada ja optimeerida oma garaažiuksesüsteemi vastavalt teie konkreetsetele vajadustele ja eelistustele. Avastage võimalused oma garaažiukse funktsionaalsuse ja mugavuse tõstmiseks.

Automaatika: Automaatikaga saate garaažiuksed hõlpsasti avada ja sulgeda nupuvajutusega või nutikat integreerimist kasutades, suurendades efektiivsust ja kasutusmugavust.
Käiguuks: Lisage oma garaažiuksele jalakäijate uks lihtsaks ligipääsuks ilma tõstust avamata. Ideaalne kiirete sisenemiste ja väljumiste jaoks lisab mugavust ja ligipääsetavust.
Aknad: Tõstke oma garaažiuksesi esteetikat ja funktsionaalsust strateegiliselt paigutatud akendega. Aknad mitte ainult ei lisa loomulikku valgust teie garaažiruumi, vaid aitavad kaasa ka teie vara üldise visuaalse meeldivuse suurendamisele. Valige erinevate kujunduste ja konfiguratsioonide vahel, et täiendada teie kodu stiili.
Nutikodu: Integreerige oma garaažiuksesüsteem nutikodu tehnoloogiaga parema kontrolli ja turvalisuse tagamiseks. Nutikate funktsioonide abil saate jälgida ja juhtida oma garaažiuksi kaugelt, saada reaalajas teavitusi ning integreerida need sujuvalt oma nutika kodu ökosüsteemi, pakkudes seeläbi rohkem ühendatud ja mugavat elamiskogemust.