tõstuks

Tõstetav uks on
parim valik põhjamaa kliimas!

 

 

 

 

 

 

Hansadoor on enam kui 20 aasta jooksul testinud erinevaid ukse ja automaatika mudeleid ning võite kindlad olla, et pakume eramu omanikule kõige kliendisõbralikumat lahendust. Uksed ja automaatika on testitud põhjamaade kliimas Eestis, Soomes, Rootsis, ja Norras. Läänemeri oma õhuniiskuse ja temperatuuride kõikumistega on nõudlik piirkond ja selles osas on meil enim kogemusi. Ukse kasutamine peab olema muretu, mitte pakkuma võimalust probleemidega ikka ja jälle tegeleda.

Hansadoori garaažiuste eeliseks on see, et need avanevad otse lae alla ja võtavad vähe ruumi ukse ees ja taga. Seda saab kergelt avada iga pereliige. Ukse soojustatud paneel on ülimalt ilmastikukindel ja aitab energiat säästa. Uks liigub vaikselt mööda siine lae alla ning selle avamist ei sega kõva tuul ega talvine lumi.

Lisaks on automaatikate osas toimunud hüpe kasututsmugavuse osas ja kodule lähenededes saab ust ja väravat avada hääle abil. Meie liiklustiheduse tõttu on  vaja omanikul keskenduda oma sõiduki juhtimisele, mitte otsida pulti või telefoni. Nüüd saab väravaid ja uksi juhtida hääle abil ja silmi liiklusest eemaldamata! Ja see on ülimalt ohutu ja täiesti taskukukohane lahendus! Vaata äpiga avamine!

Garaažiust valima asudes mõtle enne, millise kujundusega ust Sul vaja läheb? Kas soovid modernsele stiilile vastavat siledat ust, või kordumatu lahendusena eksklusiivsemat laserkujunditega ust? Või hoopiski maalähedast puiduimitatsiooniga ust või miljööväärtusliku keskkonna jaoks sobivat retrostiilis ust, millel on ülaltoodud tõstetava ukse eelised? Kõiki lahendusi pakume ja pakkumine on vaid ühe e-kirja kaugusel (saada päring info@hansadoor.ee)

Lisaks! Retrouks näeb välja, nagu vana klassikaline hingedega tiibuks. Aga seoses tema tõstetava ukse omadustega on väga hästi automatiseeritav ja olemuselt moderne. Retroukse kohta lisainfo!

 

 

AKNAD, UKSED JA DISAIN
AKNAD, KÄIGUUKSED JA DISAINIELEMENDID

Praktiline käiguuks!

Saad hõlpsasti käia käiguukse abil garaažist nagu kuuristki asju võtmas. Ei teki pidevat vajadust garaažiukse tervikuna avamiseks. Käiguust kasutades väldid sooja korraga kadumist, aga samas vähendab garaažiukse soojapidavust. Üleastutav lävepakk on konstruktsiooniliselt tugevam ning uks on jää ja lume suhtes vähem pretensioonikas. Madal lävepakk on aga mugavam ja lihtsam kasutada.

Valgusküllased ja stiilsed aknad!

Aknad annavad loomulikku valgust ja garaažiuksele stiilselt erilise välimuse. Aknaid jagub igale maitsele ja sobima erinevate arhitektuuriliste lahendustega. Plastikaknaid kasutatakse enamjaolt tööstuslike uste puhul, kuid sobivad ka väga hästi kodugaraažile. Eksklusiivsed RSTV terasest aknad on visuaalselt efektsemad ning klaas on tugevam ja kvaliteetsem.

Disainiuksed

Anna garaažiuksele eriline välimus roostevabast terasest kujunduselementide ja akendega. Hansadoor pakub väga laia valikut erinevate kujundite ja asetustega dekoratiivsetest elementidest, mida saab kasutada garaažiukse omanäolisemaks muutmiseks. Garaažiukse disaini saab ühildada ka välisuksega. Erinevate valmiskujundustega saad tutvuda pannes kokku oma unistuste garaažiukse päringuvormis disainielementide all.

 

VAATA GALERIID
TÕSTUSTE GALERII
  • Lohista fail siia ( jpg, gif, png, pdf, Max 2Gb)

TÕSTUSTE GALERII

Menüü