TUTVU MEIE LAIA TOOTEVALIKUGA
VÕI DISAINI ISE OMA
UNISTUSTE GARAAŽIUKS

tõstuks

Tõstuks on
parim valik!

Retrovälimusega?

 

 

 

Kas garaažiuks võib tõesti olla tammelaudise, retroukse või disainitud ukse välimusega? Seda kõike võimaldab tänapäevane ja soojapidav tõstuks.

Tõstuks avaneb üles lae alla ja võtab vähe ruumi. Tõstuks on kasutajasõbralik, mida saab avada ühe kerge liigutusega või kasutades automaatikat ka täiesti käed vabalt. Tõstuks on soojustatud ning aitab sellega energiat säästa. Lisaks on ta ilmastikukindel ja vastupidav ning selle avamist ei sega kõva tuul ega talvine lumi.

 

Mõõdud: kuni 6000 mm (laius) x 3000 mm (kõrgus). Vähemalt 150mm ülaruum ja ukse suurusega võrdne laepind.

Paksus: 40mm, mis koosneb kahest 0,5mm paksusest tsingitud ja värvitud profiilsest terasplekist, mille vahel asub soojustuskiht 39mm. Hea soojustuse tagab freoonivaba polüuretaanvaht.

Sobib kasutamiseks: eramaja, ridaelamu, garaažiboksi, kaubalao või tööstuse välisuksena.

Põhitoonid: pruun RAL8017, valge RAL9016, hõbedane RAL9006, tumehall RAL7016, lisaks saab ka ise valida erivärvi RAL-toonidest.

Garantii: Tõstuksele garantii 2 aastat ja uksepaneelidele tehase poolt korrosioonigarantii 10 aastat!

 

MILLINE VÄLIMUS?
KAS VÄLIMUS ON OLULINE?

Garaažiuks peab olema praktiline ja samas sobituma ka maja välimusega. Kas soovid värvitud garaažiust või realistliku imitatsiooniga tammest või vasest ust? Kas soovid, et garaažiuks oleks siidsile või hoopis käega tuntavalt puidumustriga?
Pane kokku ise oma unistuste garaažiuks kasutades selleks täishinnapäringut!

KROHVIMUSTER
$

Meenutab pinnasestruktuurilt omapärast apelsinikoort, mis on krobeline ja käega tuntav. Krohvimuster tuleb päikese käes hästi esile.

PUIDUMUSTER
$ $

Imiteerib naturaalse ja looduslähedase puidumustriga voodrilauda , käega tuntav pinnasestruktuur. Puidumuster tuleb päikese käes hästi esile.

SILE / SLICK
$ $ $

Sile matt pind. Modernse välimusega siidine sile pind. Tänu oma matile toonile säilitab ka päikese käes oma eksklusiivse tooni ja välimuse.

MILLINE LAUDIS?

Kas täislaudis (50cm), poollaudis (25cm) või 10cm laudis? Selline laudiste valik ootab krohvimustri ja puidumustri tellijaid. Lisaks on pakkuda puidumustriga paneelidele ja kuldsele tammele ka eksklusiivset  tahvelduse varianti. Kui tahad eriti tihedat mustrit, siis on pakkuda ka krohvimustriga laialaineline paneel ning mikrotriipudega või ülemise joonega silepaneel.

LUKSUSLIKUD SILEPANEELID!

Kui tahad, et sul oleks tamme, mahagoni, vasest, terasest või antrasiithalli välimusega garaažiuks, siis sind on ootamas garaažiuste välimuste uus tase!
Kas on ka võimalik klaasist garaažiuks? Aga muidugi!
Meil on olemas selleks ka täisakendega garaažiuks.
.

 

RETROUKSED

Kui tahad, et garaažiuks oleks sobilik kultuuriväärtusega majale, talule või on lihtsalt soov jäljendada vana naturaalset välimust uue maja ehitusel, siis selleks on sobilik retrouks. Retrouks on tegelikkuses moderne ja soojapidav tõstuks, aga välimuselt imiteerib puidumustriga ja metallhingedega tiibust. Retrouksed on saadaval kuni 6000mm laius ja kuni 2980 kõrgus ning neile ei lisata aknaid, käiguuksi ega muid ornamente.

 

 

 

MUGAVUS JA OHUTUS
AUTOMAATIKA, LÄBIPÄÄSUSÜSTEEMID JA OHUTUSLISAD

Läbipääsusüsteemid
Alusta igat päeva kiirelt ja mugavalt!

Läbipääsusüsteemid muudavad Sinu elu mugavaks ja kiireks ning kodu turvaliseks ja kindlaks. Mugavalt puldist avamisest kuni mobiili äpiga avamiseni. Turvalisus võtmega lukustamisest kuni koodboksi ja sõrmejäljelugejani.

Ohutus! – elementaarne ja vajalik

Tänapäeval võetakse ohutust iseenesest mõistetavana ning sellepärast on oluline teada garaažiustega kaasnevaid ohte ning millised valikud on nende ära hoidmiseks. Me pakume kõikidele tõstustele tasuta kaasa vedrupurunemiskaitse ja näpukaitse, et inimene ja tervis oleks meie toodetega kindlasti kaitstud. Vaata kas tahadasutusest tulenevaid ka teisi ohte vältida?

AKNAD, UKSED JA DISAIN
AKNAD, KÄIGUUKSED JA DISAINIELEMENDID

Praktiline käiguuks!

Saad hõlpsasti käia käiguukse abil garaažist nagu kuuristki asju võtmas. Ei teki pidevat vajadust garaažiukse tervikuna avamiseks. Käiguust kasutades väldid sooja korraga kadumist, aga samas vähendab garaažiukse soojapidavust. Üleastutav lävepakk on konstruktsiooniliselt tugevam ning uks on jää ja lume suhtes vähem pretensioonikas. Madal lävepakk on aga mugavam ja lihtsam kasutada.

Valgusküllased ja stiilsed aknad!

Aknad annavad loomulikku valgust ja garaažiuksele stiilselt erilise välimuse. Aknaid jagub igale maitsele ja sobima erinevate arhitektuuriliste lahendustega. Plastikaknaid kasutatakse enamjaolt tööstuslike uste puhul, kuid sobivad ka väga hästi kodugaraažile. Eksklusiivsed RSTV terasest aknad on visuaalselt efektsemad ning klaas on tugevam ja kvaliteetsem.

Disainiuksed

Anna garaažiuksele eriline välimus roostevabast terasest kujunduselementide ja akendega. Hansadoor pakub väga laia valikut erinevate kujundite ja asetustega dekoratiivsetest elementidest, mida saab kasutada garaažiukse omanäolisemaks muutmiseks. Garaažiukse disaini saab ühildada ka välisuksega. Erinevate valmiskujundustega saad tutvuda pannes kokku oma unistuste garaažiukse päringuvormis disainielementide all.

 

VAATA GALERIID
TÕSTUSTE GALERII
GARAAŽIUSTE HINNAD
GARAAŽIUSTE HINNAD
SOODSAIM JA POPULAARSEIM VALIK:

Krohvimustriga 10cm laudis
Tee sellele kiirpäring kohe siin!

al. 476€

 

Pruun garaažiuks

KIIRPÄRING

Muretult ja kiirelt järelmaksuga!

Soovi korral on abiks järelmaks, mis muudab unistuste aiavärava või garaažiukse alati taskukohaseks. Meie partneri ESTO järelmaksuga saad jupitada osamaksed nii, nagu sulle mugavam on. Krediidialase vastuse saab kiiresti ja dokumentide sobivusel on edasine protsess väga sujuv ja valutu. Järelmaksu taotlemiseks võta ühendust Esto või hansadoori esindajaga. Tutvu tingimustega siin.

 

 

 

TÕSTUSTE GALERII

Menüü