Julge
unistada
suurelt

Hansadoor OÜ pakub
väga laias valikus garaažiuksi ja aiaväravaid.
Mõtle juba praegu, et nii garaažiuks kui ka aed ja värav sobituksid Sinu unistuste koduga ideaalselt. Küsi endalt millisest materjalist, millist värvi, millise kujundusega, milliste mugavustega soovid oma igat päeva alustada. Avasta nüüd Hansadoori külluslikku valikut ning viime Sinu unistused üheskoos täide!

AVASTA VÕIMALUSTE MAAILM

 

GARAAŽIUKSED

null
STANDARD -10%
Krohvimustriga laudis on parim kvaliteet parima hinnaga!

Valikuteks 10cm, 25cm, täispaneel ja laialaineline paneel.

null
EKSKLUSIIVNE -15%
Puidumustriga laudis muudab sinu kodu ilme naturaalselt eriliseks!

Valikuteks 10cm, 25cm, täispaneel ja tahveldusega paneel.

garaaziuks
LUX -20%
Vali oma unistuste välimusega garaažiuks!

Valik:
Kuldne Tamm, Tume Tamm, Mahagon, Silelaudis, Vaskpaneel, Roostevaba teraspaneel, Antrasiithall paneel

AIAVÄRAVAD

null
AIAVÄRAV 3D-VÕRGUGA -10%
Alumiiniumist ja terasest aiaväravad parima kvaliteedi ja parima hinnaga!

Väravad on tsingitud ja värvitud vastavalt Sinu soovile!

null
3D PANEELIGA VÄRAV -15%
Muuda värav ilusaks 2D või 3D keevispaneelidega!

Väravad on tsingitud ja värvitud vastavalt Sinu soovile!

null
VARBTÄIDISEGA VÄRAV -20%
Alumiiniumist ja terasest uhked varbtäidisega aiaväravad!

Väravad on tsingitud ja värvitud vastavalt Sinu soovile!

TEEME SINU UNISTUSED TEOKS

Võta meiega ühendust ja teeme üheskoos Sinu unistused teoks!
Hansadoor OÜ tootevalik aitab Sinu kodul särada ning muudab iga päeva mugavaks ja kiireks.
Kui sa arvad, et vajaksid oma unistuste täitmiseks erilahendust, siis kirjuta meile oma soovid info@hansadoor.ee e-mailile või küsi hinnapakkumist allolevate vormide kaudu.

Ukse hinnapäring

Täitmiseks kohustuslikud on ainult kontaktinfo väljad ja ukse tüüp. Kui soovite kohe saada täpsemat kalkulatsiooni, siis täitke nii palju kui oskate! Kui kahtlete oma vormi täitmisoskustes, siis saatke palun lihtmeil aadressil info@hansadoor.ee ja me vastame esimesel võimalusel.
 • Garaaziukse info

 • Paneelide tüübid leiad siit
 • Paneelide värvid leiad siit
 • Soovitav paigaldusaeg, kuu/aasta
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Värava hinnapäring

Täitmiseks kohustuslikud on ainult kontaktinfo väljad, et saaksime Teiega ühendust võtta. Kui soovite kohe saada täpsemat kalkulatsiooni, siis täitke nii palju kui oskate! Kui kahtlete oma vormi täitmisoskustes, siis saatke palun lihtmeil aadressil info@hansadoor.ee ja me vastame esimesel võimalusel.
 • Aiavärava info

 • Liugvärav liigub ava kõrvale piki aeda (seega ei võta hoovis ruumi, aga vajab piki aeda ruumi~1,5xava, on tiibväravast kallim, aga oluliselt töökindlam ja hooldusvabam). Tiibvärav vajab avanemise suunas hoovis ruumi (on liugväravast odavam, vajab külmakerke suhtes kindlaid poste, on otsasõidu suhtes tundlikum ja vajab rohkem hooldust)
 • Värav laiusega kuni 5,5 m on soodsam. Värav laiusega üle 5,5 m on suurema siini ja rullikutega allservas.
 • Sisestada võid sammuga näit. 1.1, 1.2, ..... 1,5 jne. Värava hinna määramisel ei mängi kõrgus nii määravat rolli ja hinnapakkumise koostamiseks pole vaja ülitäpset mõõtu.
 • Värvimine pulbervärviga võib lisada hinnale 100-300 EUR sõltuvalt värava suurusest ja detailide keerukusest. Värvimata värav on hõbedase kattega 100% korrosioonikindel (Zn/Al).
 • Kirjelda, mida sooviksid värava katteks.
 • Jalgvärava puudumine ei ole automaatikaga värava puhul probleem, sest automaatikal on olemas ka jalgvärava funktsioon. St. liug- või tiibvärav avaneb ettemääratud laiuse jagu ja vajadusel saab panna sulguma pärast ava läbimist.
 • Automatika säästab väravat kulumisest olulisel määral. GSM - lahendus on mõistlik siis, kui on plaanis avada ainult väravat. Kui aga on plaanis avada lisaks väravatele ka teisi seadmeid (näit. ust, markiise, juhtida valgustust), siis on soovitav kasutada nutikat lahendust.
 • Siin võid kirjeldada lisasoove
 • Lihtsalt lohista failid siia aknasse. Sobivad formaadid on: jpg, gif, png, pdf. Mahupiirang on 2Gb. Kui ei õnnestu, võid failid saata eraldi info@hansadoor.ee ja me aitame vajadused selgitada.
  Drop files here or
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

  Kevadkampaania “Julge unistada suurelt” toimub 01.04.2020 – 15.06.2020 Eesti Vabariigi piires. Kampaania perioodil kehtib vähemalt 10% allahindlus Hansadoor OÜ toodetele (vähemalt 5m2 tõstuks, rulluks, tiibvärav, liugvärav, automaatika) nende täishinnast. Kuni 20% allahindlus kehtib “Eksklusiivne” ja “Lux” klasside tõstustele ning ning varbtäidisega ja 2D või 3D keevispaneelidega aiaväravatele. Allahindlus ei kehti teenustele (sh. paigaldus, transport jne.). Allahindluse saamiseks tuleb saata kampaaniaperioodil hinnapäring Hansadoor OÜ kodulehekülje kaudu või kirjutada ostusoovist info@hansadoor.ee aadressile ning tellimus tuleb kliendi poolt kinnitada enne kampaaniaperioodi lõppu. Kampaania tingimuste kohta küsimuste tekkimise korral pöörduda info@hansadoor.ee .

   

   

  Menüü